řazení dle abecedy
řazení dle pořadí
Konečné výsledky soutěží v rámci Mistrovství ČR 2017
(každému střelci se započítává pouze 5 nejlepších výsledků)
Poř. Jméno prakiáda v rámci mistrovství body celkem
Kaceřov Dolní Bojanovice Dolní Rychnov Mutěnice Královské Poříčí Němčičky Kynšperk n. Ohří Moravský Písek Březová
1 Truhlář Ladislav 29 29 29 29 29 x 30 x 29 146
2 Rozmuš Pavel 28 28 27 29 28 x 27 27 28 141
3 Berka Karel 28 25 21 26 24 25 27 26 26 133
3 Hruška Jan 25 16 28 25 24 24 26 28 26 133
5 Mrkva Radek 27 22 29 24 24 24 22 22 27 131
6 Szolar Ladislav 19 23 25 x 16 27 29 25 17 129
7 Vrána Miroslav x 25 28 26 x 28 x 19 x 126
8 Ondruš Viktor x 26 x 26 x 24 21 22 x 119
9 Čermák Rudolf 22 x 23 x x x 25 29 19 118
9 Pekuniak Jan 21 20 21 21 25 22 23 27 19 118
11 Daniš Jan 26 x 25 21 22 x x 23 19 117
11 Uller Jaroslav 23 15 22 24 19 22 24 x 24 117
13 Benešovský Petr x 23 x 26 20 24 22 13 18 115
14 Hrubý Josef 21 x 22 x 20 x 27 x 24 114
15 Dohnálek Petr 10 19 x 25 26 16 19 24 8 113
16 Kučera František 21 23 20 24 20 20 20 22 16 110
17 Pekuniak Pavel 15 16 21 21 13 21 11 16 27 106
17 Vránová Ludmila x 18 16 29 x 20 x 23 x 106
19 Lukeš Jiří x x 16 x 24 x 17 27 18 102
20 Mrkva Jaromír x 25 x 24 x 25 x 27 x 101
21 Bič Saša 16 x 17 x 14 x 23 x 10 80
22 Kunz Karel 16 16 17 x 14 14 14 12 14 77
23 Brtník Josef x 29 x 20 x x x x 25 74
24 Koudele Milan 15 6 12 x 15 13 9 16 11 71
25 Dušková Anna 6 10 9 13 17 11 13 14 12 69
26 Bláha Kamil x x x 20 x 27 x 21 x 68
27 Mrkva Pavel x 17 x 16 x 11 12 10 8 66
28 Dach Jiří 13 x 7 x 15 x 18 x 5 58
29 Krubner Martin 17 x 17 21 x x x x x 55
30 Komosný Jan 5 21 x 15 x 11 x x x 52
31 Hiblerová Pavlína x 8 9 5 10 x 8 7 16 51
32 Vocelka Petr x x x x x x 24 x 25 49
33 Dachová Monika 12 x 10 x 9 x 7 x 10 48
34 Pospíšil Tomáš x 11 x x x 17 x 19 x 47
35 Novák Václav 7 x 13 x x x 12 x 14 46
36 Pekuniaková Mirka 7 x 8 x 10 x 12 x 8 45
37 Neumann Jan x 22 x x x x x 21 x 43
37 Nowak Jan x x x x x 22 x 21 x 43
39 Kučera Rostislav 15 12 x 8 x x x 7 x 42
39 Pulkrábek Michal x 11 x x x 12 x 19 x 42
41 Florián Jaroslav 5 x 9 x x x 4 x 14 32
41 Nejezchleba Jindřich x 11 x 15 x x x 6 x 32
43 Hanžl Zdeněk 12 x x x x x x x 18 30
43 Kuneš Michael 18 x x x x x x x 12 30
45 Benešovský Jan x 8 x 6 x x x 14 x 28
46 Matějka Jaroslav  x x 14 x 13 x x x x 27
47 Joch Jaroslav x 14 x 11 x x x x x 25
48 Jahelka František x x x x x x x x 24 24
49 Kafuňková Eva 9 x x x x x x x 14 23
49 Skočík Milan x 12 x 11 x x x x x 23
51 Huml Milan x x x x x x x x 21 21
52 Eret Lubomír x x 5 x 3 x 5 6 x 19
52 Jarošek Jan x x x 13 x x x 6 x 19
54 Klobáska Václav x x x x x x x 18 x 18
55 Špaček Olin x 2 x 15 x x x x x 17
56 Benešovský Lukáš x x x 15 x x x x x 15
57 Krejčí Josef x 10 x x x x x x x 10
57 Mollin Jindřich x x x x x x x 10 x 10
57 Výmyslický Vojta x x x 5 x x x 5 x 10
57 Srpková Mirka x x x x x x x x 10 10
61 Terbl Jan x x 9 x x x x x x 9
62 Ripper Milan x 6 x x x x x x x 6
63 Novák Petr x 5 x x x x x x x 5
64 Bartošová Iva x x x 4 x x x x x 4
64 Koudelová Hana 1 x x x x x 3 x x 4
66 Benešovský Jan ml. x 3 x x x x x x x 3
66 Beránková Míša x x x 3 x x x x x 3
66 Brtník Petr x x x 3 x x x x x 3
66 Polák Jiří x x x 3 x x x x x 3
66 Skýba Michal x x x x 3 x x x x 3
71 Kraus Josef x x x 2 x x x x x 2
71 Studená Renata x x x x x 2 x x x 2
73 Hlavnička Tom x x x 1 x x x x x 1
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0
74                     0