řazení dle abecedy
řazení dle pořadí
Konečné výsledky soutěží v rámci Mistrovství ČR 2015
(každému střelci se započítává pouze 5 nejlepších výsledků)
Poř. Jméno prakiáda v rámci mistrovství body celkem
Sušice Dolní Bojanovice Mutěnice Královské Poříčí Klatovy Moravský Písek Kynšperk n. Ohří Březová
1 Truhlář Ladislav 29 27 30 30 27 x 25 28 144
1 Berka Karel 26 28 24 29 29 29 22 29 144
3 Rozmuš Pavel 27 28 30 23 x 27 27 29 141
4 Hruška Jan 20 30 28 27 27 22 28 27 140
5 Daniš Jan x 29 24 25 28 27 26 28 138
6 Brtník Josef x x 27 28 26 27 26 x 134
7 Hrubý Josef 26 x x 23 25 x 29 24 127
8 Mrkva Radek 23 26 26 25 21 24 25 23 126
9 Vrána Miroslav 22 20 26 23 24 25 25 15 123
10 Lukeš Jiří 24 18 x 23 24 x 26 25 122
11 Kučera Rostislav 19 23 22 x 19 27 23 25 120
12 Dohnálek Petr 16 18 24 x 26 26 22 21 119
12 Malý Martin 10 14 21 24 15 26 25 23 119
12 Szolar Ladislav 22 25 23 25 22 17 21 24 119
15 Mrkva Jaromír 22 23 14 x 22 24 x 25 116
16 Kučera František 18 13 22 18 18 25 19 22 106
16 Pekuniak Jan 20 20 21 19 20 24 21 16 106
18 Ondrúš Viktor 19 17 23 22 21 20 x 17 105
19 Pekuniak Pavel 21 17 9 21 17 9 15 22 98
20 Kunz Karel 15 x 19 22 22 16 18 12 97
21 Vránová Ludmila 21 13 12 20 15 22 15 12 93
22 Skačík Oldřich 9 x 23 x 20 x 23 16 91
23 Mrkva Pavel 12 10 20 x 20 19 x 15 86
24 Nejezchleba Jindřich 9 15 14 x 15 20 x 12 76
25 Dachová Monika 15 x x 12 11 x 14 18 70
26 Dach Jiří 12 x x 17 13 x 16 11 69
26 Jahelka František 23 x x x 26 x x 20 69
28 Uller Jaroslav 20 20 x x 28 x x x 68
29 Huml Milan 21 x x x 23 x x 23 67
30 Neumann Jan x 22 18 x x 22 x x 62
31 Matějka Jaroslav 8 x x 17 12 x 12 11 60
32 Pospíšil Tomáš x 20 19 x x 18 x x 57
33 Komosný Jan x x 16 x x 13 x 19 48
34 Vocelka Petr x x x x 25 x x 22 47
35 Hiblerová Pavlína 6 6 8 8 8 7 11 11 46
36 Bič Saša x x x 22 x x 13 10 45
37 Joch Jaroslav x 20 22 x x x x x 42
38 Grabmüller Rudolf 8 x x x 12 x 8 11 39
39 Brhelová Dagmar x 5 5 x 5 16 x x 31
40 Kuneš Michael x 13 x 17 x x x x 30
40 Svoboda Zdeňek x x 14 x x 16 x x 30
42 Bezděk Pavel x x x x 26 x x x 26
43 Pekuniaková Mirka x x x 10 x x 8 7 25
44 Krubner Martin Cipísek 13 x x x 11 x x x 24
45 Běl Jiří x x x x 21 x x x 21
46 Jarošek Jan x x 9 x x 9 x x 18
47 Florián Jaroslav 4 7 x x 5 x x x 16
48 Čermák Rudolf x x x x 14 x x x 14
49 Klobáska Václav x x x x x 11 x x 11
50 Brablc Zdeňek x x 10 x x x x x 10
50 Martykán Miroslav x x x x x 10 x x 10
52 Brablc František x x 9 x x x x x 9
53 Kubalík Štěpán x x x x 8 x x x 8
53 Mošna Karel 3 x x x 5 x x x 8
55 Kříž Rosťa x x 7 x x x x x 7
55 Reitmeier Milan x x x 7 x x x x 7
55 Zahrádka Josef 7 x x x x x x x 7
58 Černý Karel 3 3 x x x x x x 6
58 Dostál Petr x x 6 x x x x x 6
58 Vybíral Jaroslav x x 6 x x x x x 6
61 Beránková Michaela 5 x x x x x x x 5
61 Brandl Petr x x x x 5 x x x 5
61 Landa Martin x x x 5 x x x x 5
61 Vymyslický Vojta x x 1 x x 4 x x 5
65 Bouda Miroslav x x x x 4 x x x 4
65 Jílek Jaroslav 4 x x x x x x x 4
65 Štochl Martin x x x x 4 x x x 4
65 Tomíčková Andrea x x 4 x x x x x 4
69 Gregor Franc x x x 3 x x x x 3
69 Hibler Josef x x x 3 x x x x 3
69 Hošek Jan x x x x 3 x x x 3
69 Hudec Adam x x x 3 x x x x 3
69 Kuja Petr x x 3 x x x x x 3
69 Pulkrábek Michal x 3 x x x x x x 3
75 Bartošová Iva x x 2 x x x x x 2
75 Blahová Hana x x 2 x x x x x 2
75 Dykast Roman x x x x 2 x x x 2
75 Hauner Jiří x x x x 2 x x x 2
75 Horník Jan x x x x 2 x x x 2
75 Špaček Olin x 2 x x x x x x 2
75 Žáček Miroslav x x x 2 x x x x 2
82 Ometák Boris x x 1 x x x x x 1
82 Pala Petr x x 1 x x x x x 1
82 Slabý Tonda x x x 1 x x x x 1
82 Tomášová Natálka 1 x x x x x x x 1
86 Zajac Láďa x x x 0 x x x x 0