řazení dle abecedy řazení dle pořadí
Konečné pořadí střelců v rámci Mistrovství ČR 2013
(každému střelci se započítává pouze 5 nejlepších výsledků)
Poř. Jméno Město/obec prakiáda v rámci mistrovství body celkem
Kuželov Mutěnice Dolní Bojanovice Královské Poříčí Klatovy Moravský Písek Kynšperk n. Ohří Sušice Březová
1 Rozmuš Pavel Březová 29 29 29 26 28 x 28 29 30 146
2 Truhlář Ladislav Březová 28 27 30 23 23 28 27 29 29 144
3 Provazník Jiří Březová 23 x 28 x 28 x 27 25 28 136
4 Berka Karel Březová 26 26 28 26 25 28 27 26 24 135
5 Hruška Jan Březová 27 27 x 26 24 27 25 24 23 132
6 Daniš Jan Březová 26 x 23 28 21 26 24 17 23 127
7 Brtník Josef Klatovy 17 22 25 x 21 x 28 15 24 120
8 Mrkva Jaromír Dol. Bojanovice 17 28 23 18 22 21 x x 25 119
9 Králič Jaroslav Březová x x 22 25 20 x 24 23 24 118
10 Uller Jaroslav Březová 17 13 23 21 20 20 21 24 27 116
11 Dohnálek Petr Mutěnice 19 27 22 x 18 22 23 x x 113
11 Szolar Ladislav Březová 21 x 19 22 21 x 26 23 21 113
13 Čermák Rudolf Myť x x x 20 22 x 23 20 25 110
14 Ondrúš Viktor Holíč/SVK 21 23 22 17 22 19 21 x x 109
15 Mrkva Pavel Dol. Bojanovice 16 25 20 23 18 14 x x 19 105
16 Lukeš Jiří Svojkovice x x x 15 19 x 25 24 17 100
17 Kunz Karel Březová x x 19 16 20 20 15 21 19 99
17 Mrkva Radek Dol. Bojanovice 22 18 17 23 15 12 x x 19 99
19 Kučera Rostislav Moravský Písek 19 21 23 x 12 19 x x 13 95
20 Kučera František Dol. Bojanovice 13 17 20 19 16 16 19 x 7 91
21 Pekuniak Pavel Březová 17 x 15 21 15 x 7 14 16 84
21 Ticháček Jaroslav Švabín x x x 10 15 x 23 21 15 84
23 Dach Jiří Sušice x x x 14 12 x 17 19 19 81
24 Vocelka Petr Klimentov x x x 27 19 x 28 x x 74
25 Dachová Monika Sušice x x x 11 10 x 15 11 17 64
26 Bič Alexandr Královské Poříčí x x x 22 x x 21 x 18 61
27 Pospíšil Tomáš Dol. Bojanovice 13 14 17 x x x x x x 44
28 Holešínský Jiří ml. Mutěnice x 24 18 x x x x x x 42
29 Pekuniaková Mirosl. Březová x x x 7 x x 9 8 7 31
29 Svoboda Zdeněk Moravský Písek 16 x x x x 15 x x x 31
31 Hlad Jiří Rokycany x x x x 19 x x x x 19
32 Matějka Jaroslav Březová x x x 9 x x x x 9 18
33 Purkrábek Michal Dol. Bojanovice x 6 x x x x x x x 6
34 Pekuniaková Kristýna Březová x x x 3 x x x x x 3
35 Cibulková Jitka Radouš x x x x x x x x x 0
35 Eichinger Marek Březová x x x x x x x x x 0
35 Komosný Jan Dol. Bojanovice x x x x x x x x x 0
35 Mošna Václav Hůrky x x x x x x x x x 0