řazení dle abecedy řazení dle pořadí
Konečné pořadí střelců v rámci mistrovství republiky 2012
(každému střelci se započítává pouze 5 nejlepších výsledků)
Poř. Jméno Město/obec prakiáda v rámci mistrovství body celkem[1]
Kuželov Mutěnice Královské Poříčí Dolní Bojanovice Rokycany Klatovy Moravský Písek Kynšperk n. Ohří Sušice
1 Rozmuš Pavel Březová 29 30 29 27 29 25 28 30 25 147
2 Provazník Jiří Březová 26 28 27 x 25 26 28 26 25 135
3 Berka Karel Březová 24 25 27 28 23 24 26 26 27 134
3 Vocelka Petr Klimentov x x 28 x 28 26 x 25 27 134
5 Szolar Ladislav Březová 23 27 27 x 23 24 25 26 25 130
5 Truhlář Ladislav Královské Poříčí 19 x 26 x 26 26 x 26 26 130
7 Dohnálek Petr Mutěnice 26 23 24 23 x 27 26 26 21 129
8 Králič Jaroslav Březová 26 27 23 x 23 26 24 25 24 128
9 Mrkva Radek Dol. Bojanovice 22 25 25 26 25 24 21 25 19 126
10 Pekuniak Rudolf Březová 21 23 23 x 22 16 28 27 24 125
11 Kučera Rostislav Moravský Písek 27 27 22 24 x 22 22 x x 122
12 Pospíšil Tomáš Dol. Bojanovice 22 27 22 20 x x 27 22 x 120
12 Uller Jaroslav Březová 27 21 26 28 15 18 17 x 17 120
14 Ondrúš Viktor Holíč/SVK 17 23 21 20 17 25 27 x 22 118
15 Daniš Jan Březová 24 26 22 x 21 20 19 21 16 114
15 Hruška Jan Kynšperk n. Ohří 16 20 23 24 20 18 24 x 23 114
17 Mrkva Jaromír Dol. Bojanovice 21 x 22 21 22 25 19 x 19 111
18 Čermák Rudolf Myť 24 20 17 22 16 21 x 22 20 109
19 Ticháček Jaroslav Švabín 18 x 20 20 17 21 x 24 18 103
20 Kunz Karel Kynšperk n. Ohří 24 20 19 20 18 17 x 18 x 101
20 Lukeš Jiří Svojkovice x 20 17 x 18 25 x 21 17 101
20 Svoboda Zdeněk Moravský Písek 26 18 x 24 x 13 20 x x 101
23 Komosný Jan Dol. Bojanovice 21 22 x 19 x 17 21 x x 100
24 Mrkva Pavel Dol. Bojanovice 14 18 13 15 x x 18 19 17 87
24 Pekuniak Pavel Březová x x 20 x 22 14 x 16 15 87
26 Brtník Josef Klatovy 13 14 x 10 10 21 x 21 14 83
27 Kučera František Dol. Bojanovice 12 18 x x 19 12 19 x 14 82
28 Dachová Monika Sušice x x 17 x 12 15 x 22 12 78
29 Dach Jiří Sušice x x 14 x 13 11 x 20 13 71
30 Hlad Jiří Rokycany x x 15 x 16 21 x x 12 64
31 Mošna Václav Hůrky x x 20 x 4 22 x x 16 62
32 Matějka Jaroslav Březová 20 x 13 x x x x 21 x 54
33 Bič Alexandr Královské Poříčí x x 21 x 18 x x 13 x 52
34 Holešínský Jiří ml. Mutěnice 24 25 x x x x x x x 49
34 Pekuniaková Mirosl. Březová x x 15 x x x x 20 14 49
36 Cibulková Jitka Radouš x x x x 12 18 x x x 30
37 Eichinger Marek Březová 20 x x x x x x x x 20
38 Pekuniaková Kristýna Březová x x 2 x x x x x 11 13
39 Purkrábek Michal Dol. Bojanovice 6 x x 6 x x x x x 12

[1]
maticový vzorec, po editaci ukončit CTRL+SHIFT+ENTER